Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania Kruszwica Zagople

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Mieszkanie 2-pokojowe

Kruszwica,kujawsko-pomorskie

219 000 zł38 m² 5 763,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie w Kruszwicy- os. Zagople, 38 m2, balkon. Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m2, położone na 4 piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

295 000 zł48,50 m² 6 082,47 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Zadbane i przytulne mieszkanie 3 pokojowe - Rąbin, super rozkład na 48,5m 2 Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie przy Aleji Niepodległości os. Rąbin w Inowrocławiu z dużą logią 5,4m.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł47,87 m² 5 828,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

MW Biuro Nieruchomości prezentuje na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 47,87 m , zlokalizowane w Inowrocławiu przy ulicy Mieszka I na osiedlu Piastowskim II, w cenie 279.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł51,10 m² 23 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 2-pokojowe mieszkanie w bloku przy ul. Wspólnej w Kruszwicy z możliwością garażu pod blokiem. Oferta na wyłączność tylko w naszym biurze smaga nieruchomości. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł74,96 m² 3 455,18 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 74,96 m , położone w spokojnej i zielonej miejscowości Tuczno (gmina Złotniki Kujawskie), w budynku wielorodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Inowrocław(Kruszwica + 14 km)

115 000 zł37,97 m² 3 028,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1896

Studio Focus Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania na sprzedaż. Opis oferty: oferowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37,97 m2 znajduje się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Toruńska

Śródmieście,Inowrocław(Kruszwica + 14 km)

399 000 zł98,20 m² 4 063,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1881

Oferta sprzedaży mieszkania Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 98,20 m , zlokalizowane na pierwszym piętrze w klimatycznej kamienicy z 1881 roku. Kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dworcowa

Stare Miasto,Inowrocław(Kruszwica + 14 km)

179 900 zł98,38 m² 1 828,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1899

Na sprzedaż mieszkanie z widokiem na miasto, bardzo dobrze skomunikowane w okazyjnej cenie, dostępne od zaraz! W skład oferty wchodzi mieszkanie - 70,24 m oraz strych o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Inowrocław

Śródmieście,Inowrocław(Kruszwica + 14 km)

579 000 zł91 m² 6 362,64 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Biuro Nieruchomości w Inowrocławiu Anna Nieruchomości ma ogromną przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 91 m , położone na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł52 m² 3 173,08 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze 52m2 dwa duże pokoje przestronna kuchnia łazienka i spiżarnia duży przedpokój - blisko szkoła i przedszkole -ok6km Kruszwica -ocieplony blok -niski.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Inowrocław(Kruszwica + 14 km)

129 000 zł43,82 m² 2 943,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1896

Studio Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą dwupoziomowego, 3-pokojowego mieszkania na sprzedaż. Opis oferty: oferowane mieszkanie dwupoziomowe, 3-pokojowe o powierzchni 43,82 m2.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij