Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka budowlana Kruszwica

Kruszwica, kujawsko-pomorskie

  • 79 900 zł
  • 849 m²
  • 94,11 zł/m²

Zdjęcie

Joanna Górska

Skontaktuj się

Działka budowlana Kruszwica

Kruszwica, kujawsko-pomorskie

zaktualizowane:
12 maja 2026

79 900 zł

849 m²

94,11 zł/m²

Działka budowlana Kruszwica

Zaktualizowane: 12 maja 2026

79 900 zł 849 m² 94,11 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 79 900 zł (94,11 zł/m²)
  • Forma własności: własność
  • Działka: budowlana, 849 m²
  •   kształt: prostokąt; długość: 33m; szerokość: 24m
  •   dojazd drogą utwardzoną, działka nieogrodzona
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg
  • Źródło: biuro nieruchomości: JG NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 12.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 432011

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Działka budowlana na sprzedaż - Kruszwica, ul. Łąkowa
Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 849 m², położona w spokojnej i cichej części Kruszwica przy ul. Łąkowej. To idealne miejsce dla osób marzących o budowie domu z dala od miejskiego zgiełku, w otoczeniu pól i terenów zielonych.
Parametry działki:

powierzchnia: 849 m²,

długość: 33,8 m,

szerokość: 24,7 m. (...)

Agent

Joanna Górska

736 425...

736 425 022

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

736 425...

736 425 022

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Zostaw telefon, oddzwonimy