Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom, ul. Nadgoplańska

Nadgoplańska, Kruszwica, kujawsko-pomorskie

  • 580 000 zł
  • 52 m²
  • 11 153,85 zł/m²

Zdjęcie

Karolina Zielińs...

Skontaktuj się

Dom, ul. Nadgoplańska

Nadgoplańska, Kruszwica, kujawsko-pomorskie

zaktualizowane:
12 maja 2026

580 000 zł

52 m²

11 153,85 zł/m²

Dom, ul. Nadgoplańska

Zaktualizowane: 12 maja 2026

580 000 zł 52 m² 11 153,85 zł/m²

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
2
Powierzchnia działki:
772 m²
Miejsce postojowe:
parking publiczny / na ulicy
Rok budowy:
-

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

2

Powierzchnia działki:

772 m²

Miejsce postojowe:

parking publiczny / na ulicy

Rok budowy:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mały dom na sprzedaż
  • Cena: 580 000 zł (11 153,85 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Charakterystyka domu 52 m², 2 pokoje (2 sypialnie), 1 łazienka
  • Budynek: dom wolnostojący
  • Działka: 772 m²
  • Łazienka: oddzielne WC
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

TYLKO U NAS!
Unikatowa oferta, dom zaledwie 50 m od Dzikiej plaży w Kruszwicy.

Takich miejsc na sprzedaż nie ma!

Idealne dla osób szukających swojej oazy spokoju w pobliżu pięknego jeziora Gopło.
Okolica zachwyca zielenią, pięknymi widokami, terenami spacerowo-rowerowymi, możliwością uprawiania sportów wodnych i wędkowania.

Piękne miejsce zarówno na weekendowy wypoczynek, jak i do całorocznego zamieszkania. (...)

Agent

Karolina Zielińska-Tojek

727 727...

727 727 089

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Karolina Zielińska-Tojek

727 727...

727 727 089

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Karolina Zielińska-Tojek

Zostaw telefon, oddzwonimy